Prosinec 2011

Guy

11. prosince 2011 v 14:37 | Amatiel |  Ze života
^^
Pěkné odpoledne všem.. nedělní
Těm co jdou zejtra do školy, to přeju:P já se budu flákat domá:D víte co to je prodloužený víkend, že? Ach ti doktoři..
Se ozvývám celkem po době, že? Ale některým zvás občas na blog napíšu:))
Napíšu na blog.. a co k tomu dostanu grátis?
Zablokování komentářů:DD..
Promiňte mi slečno, že jsem se vám tak trošku s tím vaším ,,pohybem" vysmála a poupravila vás, že to je Bazální metabolismus a ještě ochotně hodila odkaz na stránku, kde si ho můžete vypočítat..
Je mi to líto, že neuznáte chybu nebo se neopučíte .. že fakt -800kcal nemáte:D Měla jsem váš blog celkem ráda, chodila tam skoro každý den..ale tak asi nic no:)
Jo a nejspíš nevím.. přemýšlela jsem, že se přestěhuju na jiný blog se zaměřenim na zdravý life style.. tak trocha mi blogování chybí.. jen nevím, které SB jsou ještě naživu a které ne.. a je mi to hrozně líto si vás nevzít na jiný blog všecky:( nebo popřípadně ty, které by chtěly spřátelit:))
A některé (tedy jen jedna, heh:D) mi zablokovala ty komentíky.. to ASI Sb nejsme, že?
Smutné.. Za dobrotu na žebrotu?
A mám dotaz..
Nevíte co se stalo se SkinnyStar? Chelsie? Katy? Eliss? A prosím ,,staré" SB, ozvěte se mi, ať vím, koho si na nový blog připsat a koho né .. a jestli to má vůbec smysl tvořit nový blog.. bez vás..
Proč nový blog? Potřebuju si někam vylévat svoje srdíčko :(:D.. je toho poslední dobou celkem moc.. a já už ani nevím, jak se mám.. pod tou vrstvou přetvářky, kterou nosím.. už nepoznávám ani sama sebe ..