I get it

20. listopadu 2011 v 20:27 | Amatiel |  Ze života
Myslím, že jsem to pochopila..

Už vím, proč mi šlo to hubnutí tak dobře.
Proč jsem se nikdy nepřejedla, neměla záchvat přežírání, proč jsem to měla všechno v pořádku a proč mi to šlo.
Teprve teďka jsem to pochopila..
Chtěla jsem se zničit..
Vzpomněla jsem si na svůj deník, který jsem jako ,,ana" psala.. Když dám pryč to všecko okolo jídla.. zbývá mi zoufalá snaha o sebezničení, destrukci atak..
Secvaklo mi proč i poslední dny mám takové stavy.. Zoufalství z ani nevím čeho.. nejspíš ze svýho života.
S otcem se nescházím, nenávidím ho..
Přišla jsem díky aně o dost lidí (nechodila jsem s něma ven, byla na ně protivná .. hnusná a ignroovala je..)
Rozešla jsem se s mým milovaným.. Martinem.
S nikým v rodině si nerozumím
Ve škole to je po 2 měsících na píču
.. tak se ptám..
Mám můj život smysl?
Mám nutkavou potřebu si něco udělat.. Nechci se řezat, jizvy mi zůstanou na pořád a podle mě to je jen zoufalé volání o pomoc nebo snaha na sebe upozornit..
Chtěla bych jít dál.. Já pomoc nechci a taky nepotřebuju, aby se o mých stavech z mého okolí někdo dozvěděl.
Už vím co chci
Chci se zabít..
Chtěla bych vyhladovět..
To jediné mi přijde jako nejlepší možnost..
Prášky? Vypumpují žaludek!
Skočit odněkud? Můžu skončit na vozíčku..
Udusit se? Můžou mě zachránit a mě by mohlo v mozku něco odemřít -> mrzák akorát
.. Protože když už, tak UŽ..
Takže mám plán..
Dnem, kdy oslavím slojí plnoletost.. Začnu být ana..
Budu jíst opravdu malinko..
Pak vůbec
Pak umřu..
Možná to je psycho.. ale já se nemůžu svých 18náctin dočkat
A proč čekat do 18ti?
Aby mě nemohli do Motola strčit znova..
Možná si někdo řekne, že to je jen blbé období..
Ale jsou věci, které se nezmění.. Mě život už opravdu dlouho dobu nebaví.. Ani nějak neplánuju budouctnost.. Nechci vychovávat děti, mít nějakýho mužskýho, mít práci.. Netoužím po tom žít..
Ani nevím, kdy mě to přešlo.. Nemám pro co žít.. A nemyslím si, že se do někoho zamiluju.. Jsem ten typ osoby, co se hrozně stydí před někym novým, takže jsem bez šancí a kluky co znám působím bud jako kamarádka s kterou by nikdy nic neměli, nebo moc chladně..
V rodině se to už nikdy nespraví..
Nějak mi kamarádi ani nechybí.. Je to smutný, ale nejsem ten typ, kterýmu se stýská, když někoho týden nevidí.. Mě stačí občas napsat smska.. Né, že bych je neměla ráda, ale mám je prostě ráda svým způsobem.. Že vím, že jsou naživu, že mi odepíšou a že, když jim napíšu, že půjdeme ven .. Tak jdeme.. Ale, že bych chodila každý víkend pařit? Nějak.. nevím, jsem ráda sama celkem víte..
A ve škole? To pro mě skoro nic neznamená, když neplánuju budouctnost.. Vlastně ani neplánuju dožít se maturity (eh..)
Připadám si opravdu zoufalá..
.. z vlastního živoota..
Ale tak co.. Budu se snažit.. vydržet do těch narozenin.. je to něco přes 2 roky.. Možná se za tu dobu něco změní.. Ale já si to nemyslím.. protože tenhle stav je ve mě už intenzivně dlouho skrytý..
bétéwé.. ohledně nynější ,,any".. žádná není..
Jím normálně .. Váha stále 45kg.. Dneska dokonce 44.9 a to žeru, že bych se styděla to napsat (i když podle mého odhadu mám kolem 1200kcal)
A cvičení.. tyvole:D Odcvičila sem už 30shared od Jillian (3lv jsem zvládla celý už aj bez zapocení) a teďka mám 6weeks 6pack (to je nářez.. když jsem to cvičila poprvý, tak mi pak bylo mdlo celý den.. jak jsem byla chcíplá)..
To je vlastně jediný co mě opravdu baví..
Číst povídky (nejlépe slashe - prosím, komu se to nelíbí.. nemějte nějaké kecy ohledně toho.. mě přijde homosexuální tématika strašně roztomilá
a pak já sama.. Makat na sobě a vypisovat svoje pocity.. Nemluvit o nich.. Jen psát
Ani nečekám, že by mi na to někdo zvládl něco říct a slova ,,To bude dobrý" si prosím odpusťte.. Já vím, že nebude:)
beztak si nemyslím, že to někdo dočte..
 


Komentáře

1 Saphire Saphire | Web | 20. listopadu 2011 v 21:06 | Reagovat

Nejspíš to dobré nebude, ale možná se jedno naladíš na jinou myšlenkovou vlnu..
Ve skutečnosti to je tak, jak píšeš. Už takovou dobu mám problémy s jídlem - nejedení, zvracení, přejídání.. ze všeho se cítím špatně a chcu to zhoršovat, přeji si, aby ten pocit byl silnější než já.. a už je. Skoro tři roky se řežu, pálím.. Spolykání prášků a následné vypití vodky bylo k ničemu, všechno je k ničemu a já jenom hledám způsob jak to ukončit, jednou to totiž musí skončit, smrt je jedna z možností - možná nejjednodušší, možná nejtěžší.
Říkám si, že nám možná jednou jebne a někoho odděláme, nebo sebe, víš... prostě jen, že se nám už převaří mozek a samým štěstím si skočíme pod vlak..

2 Luc* Luc* | Web | 20. listopadu 2011 v 21:06 | Reagovat

Změnila jsem to ,nechci být tak upnutá na časy, dost to jebe do halvy pak. PŘesně jak řikáš.
Jinak. Ten článek. chm (

3 VanillaSimii <3 VanillaSimii <3 | Web | 20. listopadu 2011 v 21:34 | Reagovat

Zlato, já jsem to dočetla. A víš co? Jsme na tom stejně, co se týče života. Příjde mi, že je k ničemu.. Možná potřebujeme pomoc, ale já o ní ani nestojím, nemám zájem aby se někdo pletl do mého života. Máš to taky tak?

Váhu máš nádhernou, fakt že jo ♥ Proteiňák mám, ale kašlu na něj, bojím se, že bych po tom přibrala. Prostě nejíst je fajn, váha jde dolů.. Je to tak jednoduché, když člověk chce.

Mám Tě ráda <33

4 Alexis Alexis | Web | 20. listopadu 2011 v 21:45 | Reagovat

Ani nevím, kdy mě to přešlo.. Nemám pro co žít.. A nemyslím si, že se do někoho zamiluju.. Jsem ten typ osoby, co se hrozně stydí před někym novým, takže jsem bez šancí a kluky co znám působím bud jako kamarádka s kterou by nikdy nic neměli, nebo moc chladně.. - niekedy cítim presne to isté. Dúfam že sa to zlepší!!

5 Peggy Peggy | E-mail | 20. listopadu 2011 v 22:51 | Reagovat

Pane bože... to není možný.. ty.. ty jsi moje dvojče!!!! mám úplně stejný myšlenky!! to je neuvěřitelný... pořád přemejšlim, jestli to má vůbec cenu žít. Až na to, že já myslím na smrt už asi od 9, i když jsem šťastná, tak si prostě řeknu "tyvole, vždyť to stejně nemá cenu"... chci si nějak ublížit, ale nechci se řezat ani nic podobnýho... když by pak někdo ty jizvy viděl, tak by kolem toho bylo hrozný divadlo... a s kámošema to mám úplně stejně, taky mi stačí si s nima sem tam něco psát, občas se sejít a vědět, že jsou živý a zdraví :-) nejsem moc společenská a miluju homosexuální povídky :D <3 !! kluky už neřeším, mám štěstí jen na nadržený  kokoty bez touhy po vztahu, nebo se do mě zabouchne kámoš, se kterým chci být prostě jen kamarádka... Fakt, když jsem to četla, tak mi připadalo, jako bych četla svoje myšlenky!! :-) tvůj blog navštěvuju už dlouho a moc se mi líbí x) já bych nedokázala to, co ty... ANA už ale jsem a chci zemřít úplně stejně - vyhladověním, školu nezanedbávám, i když svojí maturitu tak nějak prožít už taky neplánuju... a rodina.. no.. škoda slov... tak ti přeju, ať se ti všechno podaří a abys neměla ty zkurvený depky :-) ale odhodlání máš pevný, si myslim ;) :)

6 Jess Jess | Web | 21. listopadu 2011 v 16:26 | Reagovat

Ten článek je prostě... neuvěřitelný... a jooo, četla jsem ho až do konce ;)

7 R. R. | Web | 21. listopadu 2011 v 19:41 | Reagovat

Amatiel... už jsem párkrát na tvém blogu byla. Radovala jsem se, když se zdálo, že se blýská na lepší časy. Teď už ti musím něco napsat.
Víš, co je deprese? Určitě víš. Zatemní ti mozek. Minulost - černá. Přítomnost - černá. Budoucnost - taky černá. Je opravdu zákeřná, zapomeneš i na to dobré, co se ti v životě stalo. Ale každá nemoc se dá léčit a deprese taky. Byla jsem v léčebně kvůli úzkostně-depresivní poruše. Sebepoškozovala jsem se, trpěla jsem úzkostmi a nakonec jsem taky přemýšlela o sebevraždě.
Nasadili mi prášky, které stále beru, stejně jako pořád docházím k psycholožce a na kontroly k psychiatričce. Chvíli trvalo, než se to zlepšilo. Už jsem se nechtěla zabít, ale život mi pořád připadal takový... nijaký. Čas plynul, některé věci jsem si začala užívat. Pak se to najednou obrátilo a už mám dobrou náladu skoro pořád, chmury přijdou jen někdy. Jsou to takové ty všední, které zase brzy přejdou. Nějakou dobu jsem tomu nemohla uvěřit, pořád jsem se bála, že se ta tma vrátí. Ale teď mám pocit, že už je to za mnou :) Není to daleko, ale je to v bezpečné vzdálenosti. S některými špatnými pocity bojuji ještě celkem často, ale myšlenky na sebevraždu už k nim naštěstí nepatří. Moje psycholožka řekla, že za to můžou nejspíš tři věci. Zaprvé dlouhodobá terapie, zadruhé prášky, zatřetí možná i to, že jsem z toho tak nějak "vyrostla".
Možná tenhle komentář zavrhneš... ale byla bych moc ráda, kdybys nad ním aspoň trochu přemýšlela. Moc ti držím palce a doufám, že se tvůj život bude ubírat podobným směrem, ne-li lepším :)

8 Amatiel Amatiel | Web | 22. listopadu 2011 v 19:44 | Reagovat

[5]: Peggy, protože jsi nenechala adresu, tak ti odpovím sem..
Já na to nemyslím od 9-ti, spíš poslední 2roky myslím tak, btw: kolik ti je? S klukama mám jedině takovou zkušenost.. nadržený čuňata, co chtěj jen moje tělo hm.. smutné na můj věk:D.. školu taky nezanedbávám, nevím proč, jsem perfekcionalistka, mám celkem dobrý výsledky.. na to, že se ani nemusím snažit (nemá cenu že) a děkuju za přání, i když nedoufám ani, že to bude lepší.. a jo, jsem hodně cílevědomá a umanutá:D špatná vlastnost občas aj:)

9 Luc* Luc* | Web | 22. listopadu 2011 v 20:09 | Reagovat

V poslední době jsem mimo uplně ze všeho,nevím co dělat a nevím jak jsem se do tohohole stavu dostala. No snad to bude brzo vše ok

10 Ej-fit Ej-fit | Web | 23. listopadu 2011 v 19:40 | Reagovat

To cvičení "obden" je myšlené v souvislosti s intervalovým tréninkem: posilování, IT, posilování, IT,... :) Pokud IT neprovádíš, můžeš cvičit každý den. S tím, že jeden den regenerace bys ale zapojit měla. Svaly prostě potřebují trochu odpočinku.
Ale vzhledem k tomu, že cvičíš těch 30 minut denně, je to ok :) Horší je to, když někdo cvičí třeba hodinu a půl 7x týdně. Svaly nemají šanci zregenerovat.

11 Ej-fit Ej-fit | Web | 23. listopadu 2011 v 19:49 | Reagovat

Určitě si aspoň ty 2 dny dovol :) (Lepší míň než nic.)
Jillian jsem nezkoušela. Právě se rozhoduji mezi bodyrock.tv a Jillian :) Asi si o tom něco přečtu, zkouknu nějaké video, co mi asi bude víc vyhovovat. Mě totiž jen tak něco nebaví :D

12 Ej-fit Ej-fit | Web | 23. listopadu 2011 v 19:55 | Reagovat

Já teď cvičila podle Fithallu (+ svoje posilo), ale když poslední dobou narážím na nudná videa, upouštím od toho.
Moc ti děkuji, třeba právě Jillian bude to pravé :)

13 Luc* Luc* | Web | 23. listopadu 2011 v 20:51 | Reagovat

Jak u čeho bych řekla že to platí :) někdy se šlověk musí soustředit,někdy je lepší nestresovat se)

14 Jess Jess | Web | 24. listopadu 2011 v 17:53 | Reagovat

Na prachy mám rodiče :D a vždycky se něco najde :DDD
PS doufám, že už se budeš mít jenom dobře...

15 Ej-fit Ej-fit | Web | 24. listopadu 2011 v 19:18 | Reagovat

Jejda, nepřeháněj :D Dokonalá nejsem. Ale snažím se být úspěšná.

Já někde četla, že 6 Weeks Six-Pack je dost na břicho. A s tím mám ten nejmenší problém :D Proto jsem se pustila do 30 Day Shred. Je to navíc takové symbolické - je 24. 11., za 30 dní bude Štědrý den. Tak si nadělím pěknou váhu a ještě lepší míry ;)

Máš můj obdiv za to, že ses dostala z toho poblouznění anou :) Ne každá holka najde tu správnou cestu.

16 lightenka lightenka | Web | 25. listopadu 2011 v 22:57 | Reagovat

jakmile do toho nekonečného kruhu hubnutí spadneš už se z toho těžko sama dostaneš, a hlavně dostaneš se z toho těžko když nechceš. Když víš že nechceš být zase ta tlustá holka. Mrzí mě to, a to je asi to jediné co ti na to řeknu. Dokázala jsi to, všechny tvoje cíle jsou splněné, pro mě jsi neuvěřitelně silná osoba... i přesto všechno co jsi ztratila jsi došla k cíli.

17 lightenka lightenka | Web | 26. listopadu 2011 v 19:15 | Reagovat

já to chápu :( mě z těch vánoc prostě .....:-X ježiš :( já si dám kousek salátu a nic víc .. naši respektují to že jsem vegetarián takže by to mělo být v pohodě... ale potom to cukroví a jednohubky a všechno :( ach jo..snad to zvládnem..

18 Annabeth Annabeth | Web | 26. listopadu 2011 v 20:04 | Reagovat

nevím, jak reagovat na článek, nenapadá mě nic vystihujícího.

já o to nikdy nestála, nechtěla jsem nějak vynikat v téhle škole..

19 Saphire Saphire | Web | 26. listopadu 2011 v 20:53 | Reagovat

I know.. :( ale stejně bych ty šaty na sebe normálně nevzala..

20 °°Korpulentní Sea°° °°Korpulentní Sea°° | Web | 27. listopadu 2011 v 19:48 | Reagovat

no mě je to jasný, že prostě nemůžu dávat takovou zátěž, nn to jsem nezkoušela ;) no oni to všichni věděj, ale tak já je nechci zase omezovat, vždycky když si uvařej něco co uznám že pro mě není vhodný navařim si sama pro sebe a je to vyřešený a nemusim nic ukecávat ;)

21 °°Korpulentní Sea°° °°Korpulentní Sea°° | Web | 27. listopadu 2011 v 19:57 | Reagovat

radši zůstanu u svých pár cviků :D no měla jsme nejdřív cíl 40 kg pak 37 kg a teď 35 kg, ale nevim jak to bude dál až budu mít těch 35kg (doufám že budu mít...) tak je dobře že aspoň vyměňuješ knedlíky za těstoviny (ikdyž ty taky nejsou zrovna nejmíň kalorický) ;) já bych nejradši nejedla vůbec, ale bohužel musim občas něco sníst, jsem hlídaná :/

22 Ej-fit Ej-fit | Web | 28. listopadu 2011 v 19:20 | Reagovat

Moc děkuji za podporu :) A jaké byly výsledky cvičení? Z toho, co jsi psala, soudím, že už to máš za sebou.

To si piš, že to vydržím :P Pevná vůle a chuť do cvičení mi rozhodně nechybí ;)

23 Ej-fit Ej-fit | Web | 28. listopadu 2011 v 19:37 | Reagovat

Tak to jsem zvědavá, jaké budou výsledky na mém, anou nepoznamenaném, těle :)
Fotku mám z 1. 11., tu považuji za startovní :)

24 Ej-fit Ej-fit | Web | 28. listopadu 2011 v 21:25 | Reagovat

Dík za upozornění :)
Já už mám jedno koleno i po operaci, tak pokud mi to neudělá nic s operovaným vazem, budu spokojená :D

25 withoutmyname withoutmyname | Web | 30. listopadu 2011 v 20:55 | Reagovat

Jaký si to uděláš, takový to máš. Zahodit v tvém věku celý život... ale vždyť ty víš:-) Ona puberta je solidně na hovínko prostě

26 Luc* Luc* | Web | 1. prosince 2011 v 12:37 | Reagovat

Děkuju :)

27 Fat Princess Fat Princess | Web | 1. prosince 2011 v 19:18 | Reagovat

já vim, že se to má cvičit po deseti dnech, ale ten první je pro mě prostě moc lehký :D já si chci dát do těla xD
jinak díky za komentář.
no já u toho pečení koláčků budu mít děsný chutě to vim ale zvládnu to a dam si jen jeden na ochutnání :D

28 Luc* Luc* | Web | 6. prosince 2011 v 8:15 | Reagovat

Vím jak to myslíš a neupínám se,)) jen je to tak,jak bych ráda. Když to nepude,nepude))

29 Aimée Aimée | 7. prosince 2011 v 20:28 | Reagovat

Jsem zpátky...

30 pink-donut pink-donut | Web | 10. prosince 2011 v 3:19 | Reagovat

Milá slečno, jestli bys chtěla nějaké yaoi, jestli víš, co to je, tak ti můžu nějaký napsat, já ráda píšu. ;)

31 Anon Anon | 17. srpna 2012 v 12:45 | Reagovat

Ak je rezanie sa len pútanie na seba pozornosť, prečo ho potom väčšina ľudí tají? Zakrýva náramkami a inými vecami.. Nie, rezanie je spôsob úľavy, chvíľkové zabudnutie..
Skôr tento článok mi prišiel ako volanie o pomoc a pútanie na seba pozornosť.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama