Unavenost

25. května 2011 v 15:43 | Amatiel |  Ze života
.. unavená jsem
Moc unavená :/ Asi, protože mám málo energie.. ale tak :D Můžu za to snad? .. Můžu no:/ aléé :D :(
Dneska sem se vykecala z těláku.. nesnáším běh a dneska se běhalo.. udělám cokoliv .. řikam cokoliv.. ale neuběhnu 5km.. :D Jsem marná ;)
Dneska se aj ve škole znova řešila moje váha.
Moje nejbližší kamarádka mi řekla, že se o mě bojí.. od ní to bylo alespon upřímné..
Dneska moje dvě 65+ kg kamarádky mi říkaly, ať přestanu.. že si něco udělám ještě a též po mě chtěli vědět jak to dělám.. něco jako jídleníček.. kamarádství nebo závist? Vytahovaly mi triko a chtěly vidět bříško.. :D vůbec :/ Také špeky když se ohnu.. nechutné..
Navíc sem byla fakt unavená tak sem si koupila čokoládu.. s tim že sním 1/2 a pak se teprve podívám na kalorie.. když tam bylo napsaný ve 143 kcal na 25g (sušenka má 50g) v tu ránu sem měla chut si to vybllít :D Dyt z tolka kalorií sem si mohla udělat aj dobrý oběd .. :/ A to mi ještě říkaly.. ,, To je hořká, ta není tak kalorická" ..
Pudu si kupovat plavky.. to bude dost nechutný :D Nejsem ani moc opálená, takže .. achjo :( :D Proč nemůžu mít o tak 5-8 kilo míň? Spadlo by aj míň starostí.. Budu se snažit.. jen tu na stole mám druhou polovinu tý sušenky.. jestli jí sním.. tak nevím co si udělám :D ale něco jo.. Taky bych chtěla říct, že čím víc spánlů tím se mi zdá, že v noci míň .. dřív to byly třeba půl kila.. tedka se den po dnu sunu po 0,1-0,3 :/ .. co to kurva je :D :/
Tak asi si pudu lehnout.. nebo učit fyziku ? ;)
No to je jedno .. :D oboje skončí spánkem ;D
Amatiel <3
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama